Smardzowanie na Słowacji 2020


W tym roku Firma NaGrzyby po raz trzeci organizuje Smardzowanie na Słowacji.

UWAGA !

Informacja w sprawie Smardzowania 2020 na Słowacji
Przykro mi, że planowane na koniec kwietnia Smardzowanie na Słowacji z powodu pandemii nie odbędzie się.Mam nadzieję, że po ustąpieniu pandemii będę mógł zorganizować w pod koniec czerwca otwarcie sezonu grzybowego na Piotra i Pawła. Wpłacone zaliczki będą sukcesywnie zwracane.Jeśli ktoś byłby zainteresowany aby zaliczka za smardzowanie przeszła na kolejną planowaną grzybową imprezę to proszę o informację telefoniczną nr tel 504189341 lub mailową nagrzyby@gmail.com. W tym sezonie będę organizował też indywidualne grzybobrania z nauką rozpoznawania grzybów – zaliczka też może zostać użyta na ten cel. Wpłacona zaliczka może też być wykorzystana w rozliczeniu wybranych produktów jakie są w moim internetowym sklepiku na stronie portalu. Osoby które nie są zainteresowane moimi propozycjami pozostawienia zaliczek na inne cele proszę o kontakt abym mógł przelać środki na właściwe konto. Nie ukrywam, że w tych ciężkich czasach zarówno los mojej firmy jak i dalszy żywot portalu NaGrzyby zależy od tego co spotka nas w najbliższych miesiącach.Miejsce gdzie będą nasze noclegi , prelekcje i gdzie będziemy mieć w każdym dniu dwa posiłki to Lipnica Wielka pod Babią Górą.


Warunki w tym ośrodku myślę że zadowolą tych co lubią dobre warunki. Pokoje 2 osobowe, 3 osobowe i 4 osobowe. W każdym lodówka , telewizor no i internet.
Termin tegorocznego smardzowania to 24.04 do 26.04 obejmuje dwa noclegi (piatek i sobota). Będzie możliwość przedłużenia smardzowania na kolejne dni w kolejnym tygodniu kwietnia, ale trzeba to indywidualnie ustalić ze mną.

Koszt smardzowania to 220 zł i obejmuje 4 posiłki (dwa śniadania szwedzki stół i dwie obiadokolacje) i 2 noclegi.

Osoby które chciałby koniecznie uczestniczyć w smardzowaniu zobowiązane są do rezerwacji i wpłacenia zadatku w kwocie 50 zł  od osoby
na rachunek konta firmowego: 65 1020 2906 0000 1102 0393 3678
Wiesław Kamiński NaGrzyby .  – mój mail:  nagrzyby@gmail.com tel 504189341

UWAGA

Chciałem poinformować że wszystkie miejsca na tegoroczne smardzowanie są już zajęte. Jeśli ktoś chce mogę wpisywać tylko na listę rezerwową w terminie 24.04 do 26.04 lub na smardzowanie w tygodniu poza tym terminem w dniach od 26.04 do 29.04
Można do mnie zadzwonić i uzgodnić wolny termin nr tel:
504189341 

Tak wyglądają okolice gdzie będziemy przebywać i miejsce w którym mamy noclegi.

 
 
 

 
 
 

 
 
 

 
 
 

Tak wyglądają nasze noclegi